חנות פרחים

/
חנות פרחים

חנות פרחים


חנות פרחים היא ללא ספק אחד המקומות היותר יפים וצבעוניים שיש. כאשר נכנסים לחנות פרחים ישר מרגישים בניחוחות הנעימים, ביופי של הטבע במלוא עוצמתו ויש רצון לקנות מארז פרחים מלא בסטייל וניחוח של חו”ל.. זרי פרחים קונים לקישוט הבית, לאירועים משמחים, כמתנה לאנשים אהובים בחיינו ולפעמים סתם כדי לשמח את עצמנו.

הנמכרים ביותר

משלוח חינם עד הבית

בהזמנה מעל 400 ₪

מבצע
השבוע!

קונים זר לה מג’יק
טוליפ ומקבלים יין רוזה

ב-₪40 בלבד!

*ללא כפל מבצעים

בחנות הפרחים העובדים המקצועיים שומרים היטב על הפרחים שישארו יפים וטריים, אך לפעמים כאשר מגיעים הביתה עם הזר, חלק ממנו כבר נבול או שהוא נשאר למשך שבועיים ואז מתייבש או נרקב. זה כיף לקבל זר פרחים, אך פחות נעים להוציא אותו מן האגרטל רקוב לאחר שבועיים. אז איך גם אתם יכולים לשמור על הפרחים שקניתם לאורך זמן? הכנו לכם מדריך נהדר שיעזור לכם במלאכה זו. עיקבו אחר ההוראות ותראו שזר הפרחים שקיבלתם נשאר לפרק זמן יותר ארוך. 

מים, טעם החיים גם של הפרחים

הפרחים בחנות הפרחים תמיד ימצאו בתוך כלי כיבול עם מים וההרגשה בחנות תמיד תהיה צוננת ולא חמה. כך למעשה המוכרים בחנות הפרחים מצליחים לשמור על הפרחים וסידורי הפרחים מבלי שיקמלו. לכן הדבר הראשון שכדאי לעשות עם הכניסה הביתה, היא להחזיר לפרחים את מאזן הנוזלים שהיו רגילים אליו. הכניסו אותם יש לתוך אגרטל או כל כלי קיבול אשר מכיל מים. וודאו שאלו מים נקיים ולא משומשים. המים יחזירו את החיים לפרחים שטיפה נבלו. שימו לב, אם אתם יודעים שייקח לכם זמן להגיע הביתה, דאגו לכלי מים במהלך הנסיעה. יש חנויות פרחים שמראש דואגים לשקית המכילה מים שעוטפת את גבעולי הפרחים ושומרת על טריותם עד הגעתכם הביתה. 

הדרך הנכונה להכניס את הזר לאגרטל

זרי פרחים לרוב מגיעים עם ניילונים מסביב אשר תוחמים אותם, בדים וסרטים. כמובן שמדובר בחלקים דקורטיביים של סידור הפרחים אשר מוסיפים המון יופי, אך בפועל מעט חונקים את הפרחים ולא מיטיבים עם אורך חייהם. על מנת לשמור על הפרחים יותר זמן באגרטל, מומלץ לגזור את החלק של הניילון או הבד באזור הגבעולים שהולך לשהות בתוך מי האגרטל. פעולה זו תאפשר לפרחים את האויר שהם צריכים ולקבל את המים כמו שצריך. אם החלק הדקורטיבי פחות משמעותי לכם, אתם יכולים גם להסיר אותו לגמרי ולסדר את הפרחים באופן מפוזר בתוך האגרטל שלכם.

החלפת מים וסוג המים באגרטל

כאשר תשימו מים באגרטל, מומלץ מאוד לשים בו מי ברז רגילים לא חמים ולא קרים. ניתן לקנות בחנות הפרחים מזון פרחים ולשים במי האגרטל או כפית סוכר. אחד משני אלה יספק מזון טוב לגבעולים. מעבר לפעולות אלו, דאגו להחליף את מי האגרטל כל שלושה עד ארבעה ימים. אלו פעולות חשובות מאוד שיאריכו את חיי הפרחים שקיבלתם. 

מה לעשות כאשר מריחים ריח לא טוב מתוך האגרטל?

מקרה של ריח לא נעים מתוך האגרטל לא אמור להיות במידה ודאגתם לבצע היטב את השלבים הקודמים במדריך. אם בכל זאת אתם מריחים מתוך האגרטל ריח לא טוב, כרנאה שיש בזר הפרחים מספר פרחים שנרקבו. על מנת שהם לא ירקיבו גם את שאר הפרחים, מומלץ להוציא אותם מהכד, להפריד את הפרחים הרקובים ולהשאיר רק את הפרחים שגבעוליהם עדיים טריים, לנקות את הכד היטב ולחזור על התהליכים הקודמים במדריך. ככל שתשאירו את הפרחים הרקובים בתוך האגרטל, פרחים נוספים ירקבו והזר יקמל. המלצות אלו ודאי תקבלו גם בחנות הפרחים מהמוכרים.

איזה מזג אויר זקוקים הפרחים כדי להישאר יותר זמן?

פרחים שנקטפו שונים מפרחים ששתולים בגינה. פרחים שנקטפו לא אוהבים תנאי מזג אויר קיצוניים, לכן חלון עם שמש חזקה לא תתאים עבורם וגם אזורים קרירים מידי וחשוכים לא יהיו טובים. ודאו כי הפרחים שלכם נמצאים באזורים נעימים שבהם מזג האויר לא קיצוני מידי. זו הדרך הטובה ביותר לשימור שלהם.

לסיכום אם קיבלתם זר פרחים או שביצעתם שליחת פרחים לאדם אהוב, פתחו את ההוראות שבמדריך זה. ההוראות יעזרו לכם לשמור על מראה הפרחים המלבלב ליותר זמן, כך שזר פרחים מושקע יוכל להישאר יפה אפילו חודש ימים ויותר. זה בהחלט מאוד כיף לקבל זר פרחים ועוד יותר כיף שהוא נשאר לאורך זמן. 

הקלד מילה לחיפוש

המוצרים בהזמנה שלך

אין מוצרים בסל הקניות.

shipping זמינות משלוחים