משלוח פרחים

/
משלוח פרחים

משלוח פרחים


אין דבר יותר מרגש מלקבל משלוח פרחים יוקרתי בסידור משובח ולראות את פלאי הבריאה הצבעונית המתבטאת בתוך סידור פרחים. פרחים מסמלים עונות מלבלבות, מסמלים אהבה בין שני אנשים ואירועים משמחים.

הנמכרים ביותר

מבצע
השבוע!

קונים זר לה מג’יק
טוליפ ומקבלים יין רוזה

ב-₪40 בלבד!

*ללא כפל מבצעים

כאשר יש אירוע מסוים ואנו רוצים להעניק ליקירים שלנו משהו משמח שמעלה חיוך על הפנים, כדאי לזכור כי משלוח פרחים במראה שיקי מיוחד יעשה עבודה נהדרת. שליחת פרחים עבור האנשים היקרים לנו מלווה בבחירה של זר הפרחים הרצוי. אנו למעשה מחפשים זר פרחים הכולל סידור עם טוויסט, משהו משובח במראה אלגנטי יוקרתי. אנו פחות מחפשים את הזר המוכר שמאגד את הפרחים יחד, אלא סידור אשר נעשה עם המון מחשבה, כזה שלכל פרח יש את המקום הספציפי שמיועד לו.

מהו משלוח פרחים יוקרתי?

זר פרחים יוקרתי, אלגנטי ומלא בשיק הוא זר שהסידור שלו נעשה עם המון מחשבה על האדם שיקבל את הזר. יש משמעות לבחירת הפרחים שיכנסו לזר, משמעות לבחירת הצבעים של הפרחים והתאמתם לאירוע ומשמעות לגודל, לכלי שבתוכו הם נשזרים ואפילו לסרט, הבד או האגרטל שבאמצעותו הם נשזרים. מומלץ לבחור את צבע הפרחים לפי המשמעות שאתם רוצים להעביר לאדם שיקבל אותם. לדוגמא זר פרחים המורכב מורדים אדומים מסמל אהבה בין בני זוג ומתאים מאוד כאשר רוצים להעניק פרחים ליום האהבה וזר משובח בגוונים לבנים, צהובים וורודים יכול מאוד להתאים עבור אישה שמארחת אתכם בחג. לכן כאשר אתם בוחרים משלוח פרחים יוקרתי, ודאו כי אתם מתאימים אותו לאירוע. מעבר לבחירה, מומלץ להגדיר גם את המחיר שאתם מעוניינים להשקיע בזר. פרחים יפים הם חומר גלם יקר וכאשר שוזרים אותם ניתן להגיע למחירים גבוהים. הגדירו מראש את התקציב שלכם וזיכרו שמשלוח פרחים יוקרתי לא מתבטא במחירו אלא ברעיון האומנותי אשר עומד מאחוריו.

אומנות השזירה בפרחים

שזירת פרחים עבור משלוח פרחים היא אומנות בפני עצמה, אנשים לומדים את תחום זה בקורסים רציניים מאוד הכוללים עקרונות עיצוב אומנותיים. מאחורי אומנות זו יש סגנונות שונים ומגוונים, חלקם מדברים על שזירת פרחים מודרנית, חלקם על שזירת פרחים לפי אירוע מסוים ועוד נושאים מגוונים. השזירה של משלוח פרחים מתבססת על עקרונות עיצוב אומנותיים מהארץ ומחו”ל, מיומנויות מקצועיות של השוזר והתאמת כל אלו למשלוח הפרחים המיוחד שיגיע אל האדם המקבל. אתם תדעו שמדובר בשזירת פרחים איכותית ואומנותית כאשר תראו שבמשלוח הפרחים יש רעיון אשר עומד מאחוריו והמראה שלו אלגנטי ומשרה עליכם אוירה פריזאית מיוחדת.

רעיונות אומנותיים למשלוח פרחים מיוחד

אחת הדרכים היפות להכניס רעיונות אומנותיים למשלוח פרחים היא להכניס אלמנטים עיצוביים מיוחדים כמו אגרטל בסגנון מיוחד, שילוב של חוטי קש בסגנון מעוצב, חיבור פרחים למארז בצורה מסוימת, שילוב של סרטים המתאימים לצבעי הפרחים והבלטה של פרחים מסוימים כאשר פרחים אחרים הופכים לרקע מרשים. לרעיונות עבור משלוח פרחים אין סוף ותמיד ניתן להכניס בתחום זה המון יצירתיות ועניין.

משלוח פרחים מיוחד לבחירת ליבכם

אם אתם מעוניינים להפתיע את בחירת ליבכם במשלוח פרחים מיוחד, זה הזמן לחשוב איזה זר הכי יפתיע אותה. אם מדובר באישה שמאוד אוהבת פרחים ובמיוחד ורדים אולי כדאי לכם לחשוב על זר ורדים אדום ענק במיוחד. אם בחירת ליבכם היא אדם מאוד שמח וצבעוני, מומלץ אולי לנסות זרי פרחים מלבלבים בגווני פסטל בהירים. ואם מדובר על אישה שאוהבת שיק וסטייל, ביחרו עבורה משלוח פרחים באגרטל בגוון זהב או כסף ובתוכם פרחים בגוון אחד שיוצרים מרבד פרחים מרשים. אלו הם רק דוגמאות קצרות למשלוח פרחים אפשרי, אך מגוון הרעיונות שקיים הוא עצום במיוחד אם חושבים על האדם שמקבל את המשלוח וסידור הפרחים שישמח אותו.

משלוח פרחים מפתיע באריזה קטנה

משלוח פרחים מיוחד, יפה ולא צפוי הוא משלוח פרחים בתוך אריזת מתנה. מדובר באריזה מעוצבת שכאשר פותחים אותה מסודרים להם ראשי הפרחים בצורה מסוימת. זה יכול להיות צורת לב, צורה של סמל מסוים או אפילו אות מסוימת. כל הרעיון בעת שליחת פרחים מסוג זה הוא ליצור גורם הפתעה מיוחד שהאדם שמקבל אותו לא חושב שמדובר בזר פרחים. 

לסיכום, משלוח פרחים הוא דבר משמח מאוד עבור היקרים לנו, מאחורי כל זר יש רעיון אשר הותאם במיוחד עבור האדם או האירוע המיוחד. קנו זרי פרחים יוקרתיים ושמחו את היקרים לכם.

הקלד מילה לחיפוש

המוצרים בהזמנה שלך

אין מוצרים בסל הקניות.

shipping זמינות משלוחים