סידורי פרחים

/
סידורי פרחים

סידורי פרחים


פרחים תמיד היו ותמיד יהיו הדרך לעיצוב וקישוט היפה ביותר. עוד בימים הקדומים ביותר פרחים שימשו ליופי ונוי ואכן עד היום בעיצוב של אירוע, חגיגה, חתונה או חג משתמשים בסידורי פרחים. בעבר היו פשוט מניחים פרחים בכל מקום, כיום זהו תחום מתפתח מאוד שיש בו טרנדים עיצוביים מגוונים וזהו ממש ענף אומנותי לכל דבר.

הנמכרים ביותר

משלוח חינם עד הבית

בהזמנה מעל 400 ₪

מבצע
השבוע!

קונים זר לה מג’יק
טוליפ ומקבלים יין רוזה

ב-₪40 בלבד!

*ללא כפל מבצעים

משיטוט קל באינטרנט תוכלו לשים לב כי יש קורסים רבים אשר מכשירים אנשים ביצירת סידורי פרחים. במאמר זה ניתן לכם טעימה איך יוצרים סידור פרחים בניחוח פריזאי מלא בשיק שגם אתם יכולים לעשות בעצמכם. כמו כן, נדבר על טרנדים חמים בתחום זה שניתן כיום להזמין בבוטיק פרחים או חנות פרחים יוקרתית.  

המצע שעל גביו יהיה סידור הפרחים

המצע הנפוץ ביותר בסידורי פרחים הוא הספוג הירוק. מדובר בספוג עמיד ומיוחד עבור סידורי פרחים, יש לו יכולת לספוח מים בצורה טובה, להיות גורם תמיכה לפרחים בגדלים שונים והוא אינו דומה לספוגים הרגילים שאנו מכירים, מדובר בספוג אשר יש לו יכולת התפוררות מצד אחד ומצד שני הוא אינו גמיש ומאפשר להכניס אליו את גבעולי הפרחים בבטחה, לכן יש לנהוג עימו בזהירות ולתכנן את הסידור מבעוד מועד. על גבי הספוג וכל צדדיו ניתן להכניס פרחים בצפיפות אחד ליד השני, כאשר יש משמעות לסדר ולגובה שלהם. סידורי פרחים על גבי ספוג ירוק יכולים להיות על הספוג באופן עצמאי או לחילופין בתוך כלי רחב. סידורים שעומדים רק על הספוג הירוק הם בדרך סידורי פרחים גדולים מאוד עבור עיצובים לדוגמא של אולם אירועים. סידור פרחים עבור משלוח פרחים בדרך כלל יהיה בכלי אשר מכיל אותו.

כלים נפוצים עבור סידורי פרחים

הכלי הנפוץ ביותר עבור סידורי פרחים הוא כמובן האגרטל הרחב אשר ניתן לקנות בצורתו העגולה או צורתו המרובעת. סידור באגרטל אנו נקנה כאשר אנו מעוניינים שהאדם אשר מקבל את הסידור יוכל להשתמש באגרטל בהמשך. יש לשים לב כי אגרטלים בסגנון זה מתאימים לסידורי פרחים עם ספוג או לחילופין לגידול פרחים עם חול ודשן, לכן אם לאדם שלו אתם מעניקים את הסידור יש גינה או מרפסת מקושטת פרחים, סידור פרחים באגרטל מאוד יתאים. סוג נוסף של כלי עבור סידור פרחים הוא זר פרחים בקופסא. מדובר על קופסאות מתנה מקרטון עבה ועמיד למים בו ניתן לשים את הספוג הירוק שעל גביו מסודרים הפרחים. קופסאות אלו הן יפייפיות במראה, מגיעות בצבעים שונים וטקסטורות ואתם יכולים לבחור ולהתאים אותם לצבע הפרחים והסגנון שלהם. את אותו הדבר ניתן לסדר על גבי קופסת מתנה מרובעת עם פרחים בעלי גבעול קצר וליצור סידור בצורה מסוימת. מדובר בזרי פרחים וסידורי פרחים יפים מאוד ויוקרתיים. ניתן לקנות אותם בדרך כלל בחנויות פרחים יוקרתיות, פחות תמצאו אותם בחנויות הרגילות. 

תכנון ועיצוב הפרחים בסידור פרחים

בסידורי פרחים יש לחשוב תחילה על תכנון מראש. התכנון מתבצע מראש כדי לא להרוס את המצע שעליו אנו נכניס את הפרחים וגם כדי ליצור הרמוניה בצבעים ובצורות של הפרחים. סידור שהוא טוב ומוצלח הוא סידור שיש בו מגוון רחב של גדלים. אם נסדר רק פרחים באותו הגובה לסידור לא תהיה צורה יפה. כמו כן, יש לבחור היטב את השילובים של צבעי הפרחים. יש גוונים של פרחים שהם נייטרלים כמו לדוגמא הגוון הלבן שיכול להוות את הרקע לסידור הפרחים ואליו אנו נוסיף גוון נוסף או שניים עד שלושה גוונים נוספים. אנו צריכים להחליט מראש האם אנו רוצים ללכת על זר פרחים בעל צבעוניות רבה או זר פרחים בגוון יותר רגוע.

מה חייבים לעשות כאשר מתחילים לעצב סידור פרחים מסוים?

בשלב הראשון אנו נכין את המצע הירוק, נרטיב אותו ונשים כרגע בצד. לאחר מכן נתחיל בבחירת הפרחים. חישבו על מי שאתם הולכים לבצע עבורו שליחת פרחים וביחרו פרחים בגוונים שלדעתכם הוא יאהב ויתחבר אליהם. בנוסף ביחרו את הכלי שבו את מעוניינים. 

לאחר שביצעתם את הבחירות השונות, כעת עיברו למלאכת התכנון של סידור הפרחים על גבי המצע הירוק. זיכרו שעדיף שפרחים גבוהים יהיו יותר במרכז הסידור וגובהם ירד בהדרגה לכיוון הצדדים. כמו כן, זיכרו לא להשאיר המון רווחים בין הפרחים. 

הקלד מילה לחיפוש

המוצרים בהזמנה שלך

אין מוצרים בסל הקניות.

shipping זמינות משלוחים