פרחים באשקלון

/
פרחים באשקלון

פרחים באשקלון


להזמנות בחרו קטגוריה או חייגו: 073-3744248

קטלוג פרחים באשקלון והסביבה

מבצע
השבוע!

קונים זר לה מג’יק
טוליפ ומקבלים יין רוזה

ב-₪40 בלבד!

*ללא כפל מבצעים

פרחים זה אחד מפלאי הטבע היפים ביותר למראה. הם ססגוניים ומוסיפים המון צבע וחן לטבע. אך לא רק לטבע הם מוסיפים צבע, פרחים בסלון, במטבח או בכלל בבית מוסיפים המון לעיצוב הכללי וצבעם גם מביע רגשות ותכונות מגוונות. אם אתם רוצים לשלוח זר פרחים למישהי או מישהו ומעוניינים להביע רגש מסוים, מומלץ שתבחרו את צבע הפרחים לפי מה שהם משדרים. על פי תורת הצבעים, לכל צבע יש תכונות משלו והוא מסמל משהו מסוים לכן יש לבחירה חשיבות גדולה כאשר עושים משלוח פרחים באשקלון. הלכנו וחקרנו מה כל צבע של פרח אומר. על תכונות אלו נדבר במאמר זה.

פרחים באשקלון בגוון אדום

פרחים בגווני אדום עז הם פרחים המסמלים אהבה. משלוחי פרחים באשקלון שבהם פרחים בגוון אדום יתאימו מאוד כאשר אתם מעוניינים לשלוח פרחים ביום האהבה לדוגמא או סתם בתחילתו של דייט. חשוב לציין כי יש פרחים מסויימים בצבע אדום שיותר מתאימים להענקת זר רומנטי. פרחים אלו יכולים להיות ורדים או שושנים לדוגמא. כיום פרחי שושנים וורדים משתלבים בתוך זרי פרחים מיוחדים מאוד. תוכלו לראות ורדים שנשזרים באלגנטיות בתוך אריזת מתנה או ורדים שמסודרים בצורת לב או אות מסוימת. חנות הפרחים באשקלון דואגת ליצור עבורכם סידורי פרחים יוקרתיים שמשדרים המון אהבה. זהו זר שבת זוגכם תשמח מאוד לקבל.

הנמכרים ביותר באשקלון

משלוח חינם עד הבית

בהזמנה מעל 400 ₪

פרחים באשקלון בגווני ורוד וכתום

גווני ורוד וכתום מסמלים שמחה וילדות. צבעים אלו יתאימו מאוד למשלוח פרחים עבור יום הולדת, חג או מאורע שמח במיוחד. אלו גוונים של פרחים שנהוג לשלב עם גווני פרחים נוספים. זרי פרחים המשלבים גווני אלו בגרסה הפסטלית שלהם אהובים מאוד בקרב כלות המשלבות אותם כחלק מזר הכלה הוא נזר לראש. אלו גוונים פופלאריים מאוד, שמחים מאוד ומשתלבים היטב ובצורה הרמונית.

פרחים באשקלון, הצבע הירוק

הצבע הירוק מסמל את הטבע והוא משמש במשלוח זרים באשקלון כרקע נהדר לסידורי הפרחים הצבע הירוק משתלב עם כל סוגי הפרחים בעיקר בגלל שהוא הצבע של הגבעול שלהם והעלים. חנות הפרחים באשקלון מוסיפה עלים מגוונים שמוסיפים עוד רובד לעיצוב של זרי הפרחים.

פרחים באשקלון בגוון כחול

הצבע הכחול מראה על רצינות, אמינות וביטחון. אם אתם רוצים להעניק זר פרחים בעבודה לאדם שהצטיין בתפקידו, זה בהחלט צבע מתאים שניתן לשלב בתוך סידור הפרחים או כסידור כחול באגרטל בפני עצמו. 

פרחים באשקלון בצבע צהוב

צהוב הוא צבע של שמחה, פריחה ולבלוב. זהו צבע שמכניס המון אור לתוך זרי פרחים והוא נהדר לצורך הבלטה של צבעים נוספים בתוך הזר. אם אתם רוצים להכניס חיים לזר שלכם, תבקשו להוסיף פרחים בגוון הצהוב הנהדר. 

צבע המיסטיקה, הצבע הסגול

הצבע הסגול מסמל אינטואיציה, רוחניות ואיזון. את הצבע הסגול בפרחים מומלץ לשלב יחד עם פרחים נוספים. הסגול של הפרחים ייצור בזר איזון מושלם.

מה מתאים עם מה? איך תבחרו התאמת צבעים מושלמת של פרחים?

כדי להגיע לזר פרחים יוקרתי, הרמוני וססגוני, יש להתחשב בפלטת הצבעים ולהבין אותה. על פי פלטת הצבעים יש שתי אפשרויות להתאמת צבעים נכונה. הראשונה היא התאמת צבעים מנוגדים כמו סגול וצהוב לדוגמא. כאשר מתאימים צבעים מנוגדים, כל אחד מהם מבליט את האחר ויש לפרחים נוכחות גדולה. האפשרות השניה היא שילוב של צבעים צמודים כמו ורוד וכתום או כחול וסגול. שילוב של גוונים אלו יחד ייצור מעין מרבד ססגוני ולרוב זה יהיה זר רגוע. ואם הולכים על מספר גוונים ולא שניים בהחלט ניתן לשלב בין האפשרויות. 

שילוב צבע האריזה

בכל סידור פרחים או זר פרחים, חשוב גם לקחת בחשבון את נראות האריזה והצבע שלה. לעיתים צבע האריזה יהיה הצבע השלישי שמבליט את הפרחים. כך לדוגמא, אם הזמנתם זר ורדים שכולו אדום, אריזה בגוון ורוד או לבן תשלים את המראה. חשוב לציין שגם שילוב של סרטים מסאטן מגיעים בגוונים שונים וגם אותם יש להתאים לזר שהזמנתם. 

לסיכום, לצבע בזרי פרחים יש תפקיד מאוד חשוב. אם אתם מעוניינים בזר פרחים באשקלון מלא בהרמוניה, חישבו מה מסמל כל צבע עבורכם והאם הוא מתאים לסוג המשלוח וגם התחשבו כמובן בהתאמת הצבעים בעזרת פלטת הצבעים.

הקלד מילה לחיפוש

המוצרים בהזמנה שלך

אין מוצרים בסל הקניות.

shipping זמינות משלוחים