משלוחי זרים בחולון

/
משלוחי זרים בחולון

משלוחי זרים בחולון


להזמנות בחרו קטגוריה או חייגו: 073-3744248

קטלוג פרחים בחולון

מבצע
השבוע!

קונים זר לה מג’יק
טוליפ ומקבלים יין רוזה

ב-₪40 בלבד!

*ללא כפל מבצעים

משלוחי זרים בחולון הם משלוחים מיוחדים ומוקפדים במראה שלהם. בחנות פרחים בחולון יוצרים משלוח פרחים בחולון בהזמנה אישית עבור הלקוחות. המטרה בהזמנה אישית היא לייצר מראה מיוחד, איכותי, מוקפד וכזה שגורם לאדם שמקבל את הזר להרגיש רגשות של אהבה ושמחה המתבטאים למראה הזר המיוחד. לבטא רגשות בזר פרחים, זה למעשה לחשוב באופן יצירתי ולדמיין את האדם שיקבל את הזר, מה הוא יראה ואיך הוא יגיב. כדי לעצב משלוחי זרים בחולון המעבירים רגשות כאלו, יש לנסות ולעצב זרים בסטייל אירופאי מיוחד.

אירופה והעיר פריז מביאות אל מחוזותינו את הרומנטיקה ששם מתבטאת באמצעות הענקת פרחים, אבל לא סתם פרחים, אלא פרחים בעיצוב מיוחד ועם אריזה שלא פחות יפה מהפרחים עצמם. אז כדי לעצב משלוחי זרים בחולון עם שיק וסטייל מיוחד, יש לחשוב על האריזה וגם על סוגי הפרחים שיהיו במשלוח. כאשר זר פרחים הוא זר מושקע, רואים זאת בכל פרט. לכל פרח יש את המקום הנכון לו, כל צבע נבחר בקפידה, כל האריזה נבחרה לאחר מחשבה וכל סוג של פרח מותאם לעונה שלו. כך הזר יוצא משגע, כאשר רואים שחשבו בו על כל פרט ופרט בעיצוב. זה לא שזרי פרחים פשוטים אינם יפים, הם יפים מאוד ויש להם את החן שלהם, אך זרי פרחים שיש מחשבה מאחוריהם, יפים בהרבה יותר. 

הנמכרים ביותר בחולון

משלוח חינם עד הבית

בהזמנה מעל 400 ₪

משלוחי זרים בחולון עם פרחים בעלי גבעולים גבוהים

כשחושבים על פרחים בחולון או יותר נכון על משלוח פרחים בחולון, חושבים לרוב על עלי הכותרת הצבעוניים של הפרח, אך פרחים מורכבים גם מגבעולים ולהם גם יש מקום של כבוד, במיוחד אם מדובר בפרחים בעלי גבעול גבוה. כאשר הגבעול של הפרח גבוה, לרוב הוא גם יהיה יציב מאוד והעלים הירוקים שלו יוכלו להוסיף למראה הזר. פרחים עם גבעולים עבים, ארוכים וחזקים יתאימו מאוד בתוך אגרטלים ארוכים. פרחים אלו נישאים לגובה והם מביאים עימם אצילות מסוימת שלא ניתן לראות בפרחים קטנים ועדינים. אתם ודאי שואלים אלו סוגי פרחים הם הפרחים האציליים בעלי הגבעולים הגבוהים. על פרחים אלו נדבר כעת. 

הפרחים האציליים הפופולאריים ביותר הם השושן הצחור והקאלה. מדובר בפרחים עם עלי כותרת לבנים, גבעול ירוק בהיר, עבה וחזק והם נישאים מעלה במראה אצילי ויפה. פרחים אלו לא זקוקים לפרחים נוספים לידם. ניתן ליצור מהם משלוחי זרים בחולון מהממים ביופים. פרח נוסף מאוד מיוחד בעל גבעול עבה וחזק הוא החמנייה. החמנייה הצהובה הגדולה, מביאה עמה מיוחדות שאין כדוגמתה. היא אצילית ביופי של עליי הכותרת שלה, וגם בגבעול הדוקרני של שלה. היא מאוד מיוחדת ויפה. ועוד פרחים יפים ואציליים הם ללא ספק הטוליפים. הטוליפ הוא הפרח שמסמל את הולנד. בהולנד יש שדות שלמים של פרח הטוליפ בצבעים שונים ומגוונים והוא מגיע גם למחוזותינו במשלוחי הזרים בחולון. 

משלוחי זרים בחולון עם פרחים קטנים ויפים

משלוחי זרים בחולון הכוללים פרחים קטנים ועדינים הם משלוחי זרים בחולון עבור זרים בגודל בינוני עד קטן. זרים אלו מתאימים כאשר רוצים להעניק זר פרחים צנוע ויפה. אלו זרים שמעניקים ביום האישה או עבור יום הולדת. אחד מהפרחים היותר פופולאריים בזרים אלו הוא כמובן הורד. הורד הוא פרח מאוד מיוחד ויפה, פרח שמסמל אהבה בכל מקום וזמן. הורד כיום מגיע בגוונים של ורוד, אדום ולבן. ניתן לראות אותו בגוונים כמו סגולים וכתומים שאלו צבעים שיצרו בחנות בכל מיני אמצעים. מה שמיוחד בוורד הוא היכולת של הפרח היפה הזה להיות יחיד בזר פרחים בחולון ועדיין הזר יהיה משובח מאוד ויוקרתי. גם אם תעניקו ורד אחד או מאה ורדים, האלגנטיות שלו תמיד תהיה קיימת. 

פרח קטן נוסף שנהוג להעניק בעציץ הוא כמובן הנרקיס. למעשה מדובר בפקעת שפורחת מחדש בכל עונה בגווני לבן וורוד . הרקפת היא פרח יפה וביישן ועלי הכותרת שלו מיוחדים מאוד. אנשים שישמחו לקבל את הנרקיס הם אנשים שאוהבים לגדל עציצים במרפסת. אם תעניקו להם עציץ נרקיסים הם ישמחו מאוד גם בשל המראה המיוחד וגם בשל האפשרות לגדל את הנרקיס בכל פעם מחדש באמצעות הפקעת שלו. פשוט דואגים להפוך אותה בתחילת החורף ומשם היא כבר תעשה את העבודה. 

הקלד מילה לחיפוש

המוצרים בהזמנה שלך

אין מוצרים בסל הקניות.

shipping זמינות משלוחים