פרחים בחולון

/
פרחים בחולון

פרחים בחולון


להזמנות בחרו קטגוריה או חייגו: 073-3744248

קטלוג פרחים בחולון

מבצע
השבוע!

קונים זר לה מג’יק
טוליפ ומקבלים יין רוזה

ב-₪40 בלבד!

*ללא כפל מבצעים

חתונה זהו אירוע מאוד מרגש עבור אנשים. שני בני זוג שהחליטו לחיות את חייהם יחד ולהקים משפחה. כיום אחד החלקים החשובים בתכנון חתונה הוא תכנון העיצוב של החתונה. לרוב עיצוב של חתונה נעשה בעזרת פרחים בחולון. את הפרחים שתזמינו מחנות הפרחים בחולון, תזמינו לפי המקומות באולם או בגן האירועים שבהם הם ישובצו. יש משלוחי זרים בחולון שמתאימים לאזור החופה, יש משלוח פרחים בחולון שיתאים לאזור הבופה ויש פרחים בחולון שיתאימו עבור מרכזי השולחן. חשוב לבחור את העיצוב שחביב עליכם ומתאים לקונספט של החתונה. לרוב מעצבי הפרחים יציעו לכם מספר סוגים של סידורי פרחים שיכולים להתאים לכל אזור באולם. 

כאשר בוחרים פרחים בחולון המתאימים עבור עיצוב החתונה, חשוב תחילה לבחור את הצבעים. צבעים של פרחים בחולון עבור חתונה מומלץ לבחור לפי הצבעים שהתאמתם לעיצוב הכולל, למפיות והמפות. יש זוגות שאוהבים פרחים בחולון בגוונים הסגולים ואז ניתן לשלב פרחים בגוונים שונים של סגול כהה ובהיר. כמו כן, הגוון הסגול מאוד מתאים עם לבן ולכן אם בחרתם מפיות לבנות או מפות לבנות זה יכול מאוד להסתדר. גם מפות שחורות עם פרחים בחולון בגוון סגול יכולים להיות מותאמים ויפים יחד. צבעים נוספים שזוגות אוהבים הם צבעי האפרסק בפרחים. צבעים אלו יוצרים עיצוב במראה כפרי, עדין והוא מתאים מאוד גם עבור זר לכלה.

הנמכרים ביותר בחולון

משלוח חינם עד הבית

בהזמנה מעל 400 ₪

פרחים בחולון עבור זר לכלה ונזר לכלה

אחד הטרנדים הידועים שהפך כבר למסורת הוא זר הכלה. בחלק מן התרבויות לזר הכלה יש משמעות סמלית ובחלק מהתרבויות מדובר במסורת יפה שעוברת מדור לדור ומחברה לחברה. בכל מקרה הכלות מתכננות היטב את הזר שאתו יגיעו לחופה. הן מדברות מראש עם חנות פרחים בחולון וסוגרות מראש זר פרחים בחולון שישמש אותן בעיקר עבור הצילומים שלפני החתונה. יש כיום זרים לכלה בצורות מגוונות. חלקם יעוצבו בצורת עיגול היוצר תפרחת צבעונית ויפה וחלקם יהיו בסגנון המוארך. כל העיצובים יפים ומיוחדים וכדאי לבחור מהם את מה שלדעתכן יתאים עבור צילומי הזוגיות לפני האירוע. 

טרנד נוסף שקיים עבור כלות הוא נזר לכלה. אם בעבר כלות היו נמצאות שעות רבות במספרה על מנת לעצב תסרוקת מיוחדת, הרי שכיום כלות רבות חוזרות למראה הפשוט של שיער מפוזר חלק או מתולתל ומה שמעטר את ראשן הוא לא אחר מזר פרחים בחולון עבור הראש. זהו טרנד מרשים במיוחד ויש לו אפשרויות עבור הכלות. יש כלות שאוהבות נזר לראש הכולל פרחים קטנים ויש נזר לראש עם פרחים גדולים ומשובחים. יש נזר לראש שהפרחים בו יהיו עם רווחים ויש כאלו שהפרחים יהיו צמודים ויראו כמו מרבד. כל כלה יודעת איזה סגנון אהוב עליה ומותאם לשמלה ולראש שלה. כל כלה תוכל לבחור את סגנון הזר בחנות הפרחים. את הזרים הללו ניתן לקבל באמצעות משלוחי זרים בחולון

פרחים בחולון לעיצוב החופה

אחד העיצובים היפים ביותר שניתן לעשות בחתונה עם פרחים בחולון הוא עיצוב החופה. החופה זה הרגע המרגש של הערב שלשמו התכנסו כולם, לבוא בברית הנישואין ולכן לעיצוב החופה יש דגש מאוד גדול. כשמעצבים חופה עם פרחים בחולון, לרוב מחלקים את העיצוב לשניים. החלק הראשון זו החופה עצמה שלרוב מקשטים את החלק העליון שלה ושני העמודים הקדמיים. יש כלות שיאהבו עיצוב הכולל תפרחת של פרחים שיוצרים מעין מרבד מוארך ויש כלות שיאהבו מעט פרחים ששזורים בעדינות. החלק השני של עיצוב החופה הוא החלק של השביל עד החופה. לרוב שמים באזור זה סידורי פרחים מיוחדים שגם מקשטים את הדרך וגם יוצרים חציצה בין השביל לאורחים.

אזור נוסף שיש לקחת בחשבון כחלק מעיצוב החתונה הוא הבופה ומרכזי השולחן. אזור הבופה יכלול לרוב שולחנות חוץ גבוהים. עליהם ניתן לשלב זרי פרחים קטנים ועדינים. בשולחנות האוכל הגדולים, העיצוב משתנה וניתן לשלב בו פרחים בחולון גבוהים כלפי מעלה או לשלב פרחים נמוכים באגרטל. אחד מהטרנדים הנחמדים כיום הוא מרכזי שולחן שהם עציצים קטנים כמתנה עבור האורחים. אלו יכולים להיות עציצי תבלין או עציצי פרחים בחולון צבעוניים ויפים. כמו שאתם מבינים לעיצוב חתונה יש המון אפשרויות וכל מה שצריך זה להכניס עיצוב יצירתי ויפה עבור החלל.

הקלד מילה לחיפוש

המוצרים בהזמנה שלך

אין מוצרים בסל הקניות.

shipping זמינות משלוחים