משלוחי זרים בבת ים

/
משלוחי זרים בבת ים

משלוחי זרים בבת ים


להזמנות בחרו קטגוריה או חייגו: 073-3744248

קטלוג פרחים בבת ים

מבצע
השבוע!

קונים זר לה מג’יק
טוליפ ומקבלים יין רוזה

ב-₪40 בלבד!

*ללא כפל מבצעים

פרחים בבת ים הם ללא ספק אחת מהמחוות היותר נעימות לקבל. כשאנו מחפשים לציין אירוע מסוים ולהפתיע אדם מסוים, נהוג לעשות עבורו משלוח פרחים בבת ים. זה כיף ומיוחד לקבל משלוחי זרים בבת ים. זה מתחיל כבר מהרגע שמתכננים את הזר יחד עם חנות הפרחים בבת ים והכיף ממשיך גם כאשר מתקשרים לאדם שמקבל את הזר בהפתעה. הרגע שהוא מקבל את החבילה, רואה את זר הפרחים המיוחד וקורא את הברכה שנכתבה עבורו, זה מהרגעים המרגשים והנעימים שיש. זהו רגש מיוחד שבו האדם שקיבל את הזר יודע כי יש מישהו שחשב עליו, שחשב מה ישמח אותו. משלוחי זרים בבת ים הם ללא ספק מהמחוות הנעימות ביותר שיש.

נשאלת השאלה, מה הופך זר מסוים להיות זר קסום ומיוחד? הרי אנו מכירים משלוחי זרים בבת ים מכל מיני סוגים, חלקם יפים יותר וחלקם יפים פחות. אך אם אנו רוצים להפתיע, הדרך לעשות זאת היא להקפיד על מספר עקרונות עיצוב בעת הכנה של משלוחי זרים בבת ים. שזירת פרחים זהו תחום ידוע בענף העיצוב ויש לו כללים, חוקים ועקרונות שבעזרתם עיצוב הפרחים נראה מקצועי, ייחודי ויפה. על עקרונות אלו נדבר כעת.

הנמכרים ביותר בבת ים

משלוח חינם עד הבית

בהזמנה מעל 400 ₪

עיקרון הצבעים במשלוחי זרים בבת ים

העולם שלנו מלא בצבעים בכל מקום. הצבעים נותנים יופי והרמוניה. באופן כללי בכל תחומי העיצוב, לצבעים יש משמעות גדולה מאוד והיא כמובן מתבטאת גם בתחום של עיצוב ושזירת פרחים. כאשר שוזרים פרחים, המעצב לא לוקח מספר פרחים באופן רנדומלי ושם אותם באגרטל, אלא הוא מבצע התאמת צבעים וחשיבה על המסר שלהם לפי האירוע או האדם שלו מעניקים את הפרחים. מדובר על תחום מבוסס בכללי עיצוב שבעזרתם ניתן להגיע למשלוחי זרים בבת ים מהיפים שקיימים. 

התאמת צבעים נכונה בעיצוב ושזירה של פרחים, נעשית בעזרת גלגל הצבעים. מדובר על גלגל שבעזרתן ניתן להבין אלו צבעים יכולים להשתלב יחד. יש צבעים מנוגדים שמשתלבים יחד והם יהיו אחד מול השני בגלגל הצבעים. יש צבעים משלימים והם יהיו אחד ליד השני בגלגל הצבעים. כך למעשה מעצב הפרחים יכול באופן שיטתי ועיצובי להתאים את צבעי הפרחים. מעבר לכך, המעצב בהתאמת הצבעים של משלוח פרחים בבת ים, חושב על התאמתם לאירוע. אם אירוע יום הולדת הוא אירוע מאוד שמח, מומלץ להתאים לזר צבעים המשדרים שמחה כמו צהוב, כתום וורוד. אם האירוע הוא יום האהבה, זרים רבים יעוצבו בעזרת פרחים אדומים ובדרך כלל אלו יהיו ורדים. לצבעים יש משמעות ויש לקחת זאת בחשבון כאשר עושים עיצוב של זרי פרחים.

התאמת אריזות מוקפדות במשלוחי זרים בבת ים

עיצוב משלוחי זרים בבת ים בסטייל לא מסתכם בהתאמת הפרחים, אלא יש לראות את הזר כמכלול אחד ולכן יש לעצב גם את האריזה של הזר שהיא לא פחות חשובה ביצירת זר מושקע. יש להקפיד שהאריזה תהיה מותאמת לגודל של הפרחים, לצבעם ולסידורם. מעבר לכך, יש להקפיד על עיצוב מדויק, נקי במראה רך ורומנטי. כיום יש מגוון רחב מאוד של אריזות מיוחדות עבור משלוחי זרים בבת ים. האריזה מותאמת לפרחים ולאירוע השמחה. כך לדוגמא, בזרי יום הולדת, מאוד נהוג לעצב עבורם אריזה העשויה מסאטן או קופסא יפה. בזרים אלו המטרה לייצר תפרחת צבעונית ושמחה. אם מדובר בטו באב, ללא ספק תחפשו אריזה הכוללת ורדים אדומים או פרחים המסמלים אהבה. זו יכולה להיות אריזה שנראית כמו אריזת מתנה ובתוכה שזורים ורדים יפים בצורת לב.

אריזה מושקעת נוספת במשלוחי זרים בבת ים היא האגרטל. כאשר מעצבים זרי פרחים בתוך אגרטל זה משדר יוקרה. האדם שמקבל את הזר, למעשה מקבל יחד אתו אריזה שנשארת גם אחרי שהזר מתייבש. ניתן להשתמש באגרטל שוב ודוב כאשר מקבלים זרי פרחים מגוונים. כיום ניתן לראות אגרטלים שונים ומגוונים. יש אגרטלים שקופים בכל מיני צורות וגדלים. באגרטלים אלו רואים את גבעולי הפרחים ולכן הם יתאימו עבור פרחים בבת ים עם גבעולים עבים, ארוכים ויפים. אגרטלים נוספים הם החצי שקופים שמגיעים בצבעים מגוונים והאגרטלים האטומים שלרוב יהיו עשויים מחרס. תוכלו לבחור עבור זר הפרחים אגרטלים שונים.  

הקלד מילה לחיפוש

המוצרים בהזמנה שלך

אין מוצרים בסל הקניות.

shipping זמינות משלוחים