משלוח פרחים בבת ים

/
משלוח פרחים בבת ים

משלוח פרחים בבת ים


להזמנות בחרו קטגוריה או חייגו: 073-3744248

קטלוג פרחים בבת ים

מבצע
השבוע!

קונים זר לה מג’יק
טוליפ ומקבלים יין רוזה

ב-₪40 בלבד!

*ללא כפל מבצעים

יום האהבה העולמי נחגג בחודש פברואר. ביום זה נוהגים בכל העולם להעניק משלוחי זרים בבת ים אחד לשני ובעיקר גברים מעניקים לנשים. זהו יום שמסמל אהבה בין אנשים ואהבה בין זוגות ונהוג לחגוג אותו לאורך כל היום. זוגות רבים מתחילים את היום במשלוח זר פרחים בבת ים ומסיימים אותו בפעילות זוגית או ארוחה זוגית. זהו דבר שנהוג אצל זוגות חדשים וגם זוגות ותיקים.

ביום זה חנויות פרחים בבת ים עובדות שעות נוספות ומכינות מראש זרים מיוחדים המתאימים ליום זה. ביום האהבה תוכלו לראות משלוח פרחים בבת ים בצבעים של אדום, ורוד וכתמתם המסמלים אהבה. כמו כן, פרח הוורד יהיה מאוד שכיח ביום הזה כי הוא ולא אחר, הסמל הכי חזק ליום האהבה בתחום של פרחים בבת ים. אז איזה סגנון של פרחים יכולים להתאים עבור משלוח פרחים בבת ים ליום האהבה? על זרים כאלו נדבר כעת.

הנמכרים ביותר בבת ים

משלוח חינם עד הבית

בהזמנה מעל 400 ₪

משלוח פרחים בבת ים מלא בקסם עבור יום האהבה

כשמחפשים משלוח פרחים בבת ים ליום האהבה, תחילה יש להגדיר מי האדם שיקבל את הזר. האם מדובר בעלמה צעירה? האם מדובר באישה מבוגרת? האם אתם שולחים משלוח פרחים בבת ים לבחירת ליבכם או כסמל לחיי נישואין מושלמים כבר מספר רב של שנים. עבור משלוח פרחים בבת ים יש כל כך הרבה אפשרויות ולכן כדאי לחשוב מהבטן, להרגיש את הצד השני ואיזה זר יתאים עבורו. אם מדובר בקשר התחלתי, תוכלו לרכוש עבורה משלוח פרחים בבת ים הכולל מספר ורדים עדינים ויפים. אם מדובר באישה שאתם חולקים איתה זוגיות כבר זמן רב, לכו על זר גדול המסמל שפע ושמחה ואם מדובר באישה מבוגרת, עציץ או זר פרחים באגרטל ללא ספק יעשו את העבודה.

כשרוצים לעצב משלוח פרחים בבת ים שיש בו קסם, יש לבחור בקפידה את כל חלקי הזר. בחרו את הפרחים שיהיו שזורים בו, בחרו את צבע הזר ואפילו את הקופסא או האגרטל שבהם הם יהיו מסודרים. לכל פרט כזה יש משמעות כאשר רוצים שהזר יהיה מלא בסטייל ושיק. את צבעי הפרחים נהוג לבחור לפי גלגל הצבעים. בגלגל הצבעים ניתן לבחור פרחים בצבעים מנוגדים או פרחים בצבעים משלימים. פרחים בצבעים מנוגדים, יקפיצו את הצבע של האחר. פרחים בצבעים משלימים, ייצרו מונוכרום מושלם שיוצר תפרחת משגעת. החשיבה על צבעי הפרחים היא חשובה כי זה מה שיוצר את ההרמוניה של משלוח הפרחים בבת ים.

סוגי אריזות המתאימות למשלוח פרחים בבת ים עבור יום האהבה

ביום האהבה זרי הפרחים שונים מהזרים הפשוטים שמעניקים ביום יום. זרים אלו מביעים רגשות אהבה כלפי האדם שיקבל את הזר. לכן בזרים אלו יש חשיבות לאריזה. באלו אריזות מדובר? האם באריזת הניילון  המוכרת? אז זהו שלא ממש. אריזות ליום האהבה הן מיוחדות יותר וכוללות פרחים בתוך קופסאות מיוחדות אשר נראות כמו אריזת מתנה וכאשר פותחים אותן, רואים ורדים יפיפיים מסודרים בצורת לב כיאה ליום זה. האריזות מסוג זה הן מאוד יפות ובנוסף אליהן נשזרים על האריזה חוטי סאטן בצבעים רומנטיים. כל הדברים הללו יחד, יוצרים משלוח פרחים בבת ים מלא בסטייל ושיק שמפתיע כל אישה באשר היא. אריזות נוספות יכולות להיות אגרטלים וקופסאות גדולות שבהן ניתן ליצור סידורי פרחים מרהיבים ביופים. כאשר חושבים גם על האריזה של הפרחים ולא רק על הפרחים עצמם, מצליחים להגיע לעיצובים מיוחדים מאוד ומגוונים מאוד של משלוח פרחים בבת ים. 

יום האהבה הוא לא היום היחיד שבו חוגגים את חג האהבה. ביהדות קיים תאריך עברי שנקרא ט”ו באב. זהו יום האהבה העברי והוא מסמל גם את האהבה הזוגית, אך לא רק, הוא מסמל את האהבה לבריאה ולבריות. זו עובדה שלא תמיד מכירים על יום זה שכולם חושבים כי הוא מדבר רק על אהבה זוגית בין גבר לאישה. ביום זה שחל בקיץ, נהוג להעניק משלוח פרחים בבת ים לבת הזוג, בדומה ליום האהבה החורפי. המנהגים דיי דומים עבור שני המועדים וגם בהם בני הזוג חוגגים בסוף היום במסעדה או פעילות מגוונת עבור זוגות אוהבים.

הקלד מילה לחיפוש

המוצרים בהזמנה שלך

אין מוצרים בסל הקניות.

shipping זמינות משלוחים