חנות פרחים בבת ים

/
חנות פרחים בבת ים

חנות פרחים בבת ים


להזמנות בחרו קטגוריה או חייגו: 073-3744248

קטלוג פרחים בבת ים

מבצע
השבוע!

קונים זר לה מג’יק
טוליפ ומקבלים יין רוזה

ב-₪40 בלבד!

*ללא כפל מבצעים

בכל מיני אירועים בחיינו אנו שולחים משלוחי זרים בבת ים עבור האנשים האהובים עלינו. אנו משלמים ממיטב כספינו על זר פרחים בבת ים יפיפה ומלא בסטייל, אך אחרי מספר ימים הוא נובל וזה מבאס. זה לא שהפרחים שקיבלתם בחנות הפרחים בבת ים היו לא טובים, פשוט הפרחים לא קיבלו את התנאים הנכונים שיעזרו להם להמשיך את חייהם. תנאים נכונים כוללים מים, אור ועוד כמה דברים שעליהם נדבר בהמשך. 

הפרחים שמגיעים במשלוח פרחים בבת ים אינם נמצאים במקום הטבעי להם שהוא האדמה. שם הם פורחים תקופה ארוכה יותר. כאשר הם מגיעים לחנות הפרחים בבת ים, החנות עושה הכל על מנת לשמור על חייהם. בחנות זה כמובן עובד היטב כי לאנשים בחנות יש את הידע הנכון לשימור של פרחים. על מנת שגם אתם תוכלו לשמר את הפרחים שלכם, מומלץ לעקוב אחרי ההוראות שנכתוב בכתבה הבאה. הכתבה הבאה תדבר על דרכים נכונות לשמר את חיי הפרחים באגרטל וגם על אריזות של פרחים שטובות עבורם וניתן לשמר אותם באמצעותם. 

הנמכרים ביותר בבת ים

משלוח חינם עד הבית

בהזמנה מעל 400 ₪

כללים ועקרונות לשימור חיי הפרח על פי חנות הפרחים בבת ים

מבנה הפרחים בצורה הכי פשוטה שלו, כולל את הגבעול ועלי הכותרת. על מנת ששני אלו יהיו חזקים ואיתנים ללא חיבור לאדמה, עליכם לתת לפרח מה שהוא צריך כדי לחיות. פרחים וצמחים באופן כללי עושים תהליך נשימתי שנקרא פוטוסינתזה. בתהליך זה הפרח מייצר את מזונו שהוא גלוקוז. כחלק מהתהליך צמחים ופרחים זקוקים לאור ומים שבעזרתם הם מפיקים את הגלוקוז שמזין אותם. הגלוקוז הוא סוג של סוכר. כאשר הפרחים נמצאים בתוך בית, אנו מספקים עבורם את המים, אך לא תמיד מספקים מספיק אור שנחוץ להם כדי לייצר את מזונם. לכן, אם אתם מעוניינים שהפרחים שלכם יישארו יותר זמן, כמו בחנות פרחים בבת ים, מומלץ לשים להם בתוך המים מעט סוכר במקום הגלוקוז שהם לא יצליחו להפיק. כמו כן, יש לדאוג להם למים נקיים. החלפת המים צריכה להיעשות מידי יומיים, אחרת הגבעול שלהם יתחיל בתהליך ריקבון.

דבר נוסף שגורם לגבעולי הפרחים שלנו לריקבון היא העובדה כי אנו מקבלים משלוחי זרים בבת ים ואנו משאירים אותם נצורים בתוך הניילון שעוטף אותם או הקופסא. זה נכון שהזר מקסים כאשר נוספת לו אריזה מיוחדת, אך זה לא עוזר לפרחים בבת ים שאינם נושמים. לכן, אם אתם מעוניינים לשמר את הפרחים, תוציאו אותם מן האריזה או שלפחות תורידו חלק ממנה. עוד דבר שמומלץ לעשות הוא לחתוך את הגבעולים באלכסון, כך יוכלו להיכנס לגבעול יותר מים. את החיתוך תוכלו לעשות בעזרת סכין מטבח חדה או מספריים לחיתוך גבעולים. 

אריזות מאווררות בחנות פרחים בבת ים

אריזה של פרחים בחנות הפרחים בבת ים נעשית בעזרת אריזות שונות ומגוונות. האריזה הפשוטה ביותר היא אריזת הניילון המעוטרת. את אריזה זו מומלץ לפתוח לאחר קבלת הפרחים ולתת לפרחים להיות משוחררים באגרטל. אריזות נוספות הן אריזות בקופסא המעטרות עציצים מסוגים שונים. אריזת הקופסא היא יפה מאוד, מוקפדת ומסודרת. היא תצליח להחזיק את הצמח לזמן מסוים וכאשר הוא יגדל, אם לא תעבירו אותו לאדנית מתאימה ותשקו אותו, הוא פשוט יתייבש.

עוד אריזות יפות שנמכרות בחנות הפרחים בבת ים הם האגרטלים. האגרטל הוא פריט עיצובי לבית. ניתן למצוא אותו בגוון שקוף, חצי צבעוני או אטום. כמו כן, ניתן למצוא אותו בגדלים וגבהים שונים. מומלץ להתייעץ עם חנות הפרחים בבת ים על סוג האגרטל שהכי נכון למשלוח פרחים בבת ים שאתם רוצים להכין. חנות הפרחים בבת ים מכינה גם אריזות יפות בסטייל אירופאי. אריזות אלו לרוב יתאימו עבור ורדים שהם נשארים זמן רב יותר והם נחשבים לעמידים יותר מפרחים אחרים. את הוורדים תוכלו לראות בקופסאות ואריזות מתנה. חנות הפרחים בבת ים תסדר אותם בצורות שונות ומגוונות שמתאימות עבור אירועים כמו יום האהבה, טו באב, הצעת נישואין וכדומה. באריזות אלו הוורדים יתייבשו בצורה יפה ועדיין יראו טוב בתוך האריזה. כמו שאתם מבינים יש להתאים היטב את סוג הפרח לאריזה וכך גם ניתן להשפיע על חיי הפרח. 

הקלד מילה לחיפוש

המוצרים בהזמנה שלך

אין מוצרים בסל הקניות.

shipping זמינות משלוחים